Niet te missen makers

Ontdek onze Niet te missen makers! Theatermakers die nog niet ontdekt zijn door het grote publiek: prachtige dansvoorstellingen, toneelvoorstellingen die u niet mag missen of voorstellingen van talentvolle cabaretiers die op het punt van doorbreken staan. *incl. consumptie, minimale afname 5 voorstellingen.

Stel uw eigen serie samen
Uit een selectie van 20 voorstellingen kunt u zelf uw eigen serie van vijf voorstellingen kiezen! Koop via onderstaande link uw voucher voor € 50 en mail vervolgens de vijf voorstellingen van uw keuze naar servicebalie@parkhoorn.nl.

Klik hier om de voucher te kopen.

U kunt kiezen uit onderstaande voorstellingen 
(klik op de voorstelling voor meer informatie.)

Geweest
Matroesjka - 24 oktober 2018
Esther Scheldwacht en Kees Hulst - Laatste Paar Dagen - 30 oktober 2018
Finalistentournee AKF - 16 november 2018
The Mountaintop - 22 november 2018
Lavalu - 24 november 2018

NTjong- De Vrekkin - 30 november 2018 
Voor liefhebbers van: Snorro en De Gelaarsde Kat van het Ro Theater, Sissi en Edward Scharenhand van Theater Sonnevanck, Klucht van BonteHond, De
waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen van Meneer Monster, Joris en de Drakentemmers van het Laagland.

Nynke Laverman - 1 december 2018
Voor liefhebbers van: Christina Branco, Maarten van Roozendaal, Daniel Lohues, Ellen ten Damme, Mathilde Santing, Wende, Frederique Spigt, Fernando Lameirinhas, Gerard van Maasakker, Huub van der Lubbe, Stef Bos, Zijlstra, Janne Schra, FransHalsema, Elske DeWall.
Firma MES - Rishi - 30 januari 2019
Voor liefhebbers van: Terror met Jeroen Spitzenberger en Johanna ter Steege, Gidsland van mugmentdegoudentand, De Verleiders, Aquarium met Pierre Bokma, Advocaat van de duivel met Waldemar Torenstra en Victor Low, De Man door Europa, Tim Fransen, Hans Aarsman, Arjen Lubach.
Helge Slikker - As - 21 februari 2019
Voor liefhebbers van: Paul de Munnik, Marcel de Groot, Thomas Acda, Theo Nijland, Zijlstra, Yentl & De Boer, Huub van der Lubbe, Claudia de Breij, Ellen ten Damme, Vreemde Kostgangers (Vrienten, Kooymans en De Groot), Klein Orkest, Ramses Shaffy.
Bertolf - Soelaas - 28 februari 2019
Voor liefhebbers van: Her Majesty, The Analogues, Sound of Silence, Vreemde Kostgangers (Vrienten, Kooymans en De Groot), Paul de Munnik, The Beatles tribute, The 70s unplugged, Bob Dylan, The Common Linnets, Miss Montreal, Kane, Tim Knol, Jacqueline Govaert, Ruben Hein, Waylon, Di-rect.
237 redenen om door te gaan - 5 maart 2019
Voor liefhebbers van: Orkater, Fifty/Fity en Buik van mugmetdegoudentand, De Verleiders, Laatste Paar dagen met Keest Hulst en Esther Scheldewacht, De Vader met Hans Croiset, Hendrik Groen, Intouchables.
LAKSHMI9 maart 2019
Voor liefhebbers van: Wende, Norah Fischer, Janne Schra, Celine Cairo, Sue the Night, Eefje de Visser, Jungle by Night, The Kyteman Orchestra, Blaudzun, Maaike Ouboter, JOHAN, The Kik, Jett Rebel.
ICK Amsterdam - ZIEL / ROUH - 12 maart 2019 
Voor liefhebbers van: Conny Janssen Danst, Internationaal Danstheater, Andalusiche Orkest, Introdans, Scapino Ballet Rotterdam, De Dansers, Krisztina de Châtel, Danstheater Aya, Ann Van den Broek.
De Theatertroep - Opgediept14 maart 2019
Voor liefhebbers van: De Parade, Festival Boulevard, Oerol, De Karavaan, Over ’t IJ festival. 
Alex Ploeg - 29 maart 2019
Voor liefhebbers van: Comedytrain on tour, Peter Pannekoek, Claudia de Breij, Pieter Derks, Veldhuis en Kemper, Louise Korthals, Sarah Kroos, Richard Groenendijk, Paul de Leeuw. 
Emma wil Leven3 april 2019
Voor liefhebbers van: PAAZ en Ma van Solo Stories, Onze Straat van Het Nationale Theater, Heisenberg van Theater Rotterdam, Laatste Paar Dagen met Keest Hulst en Esther Scheldewacht, De Vader met Hans Croiset en Johanna ter Steege, The Mountaintop.
BERG&BOS - IN VREDE - 18 april 2019
Voor liefhebbers van: De Aanslag, Gare du Lyon, Oorlogsgeheimen, Het Achterhuis, Troost en Zonen met Peter Blok en Aus Greidanus., Moeders en Zonen met Anne Will Blankers en Paul de Leeuw.
Janne Schra - 10 mei 2019
Voor liefhebbers van: Room Eleven, Sabrina Stark, Spinvis, Kris Berry, Eefje de Visser, Tim Knol, JOHAN, Ruben Hein, Douwe Bob, Benjamin Herman, Roosbeef, Blaudzun, Claudia de Breij, Maaike Ouboter, Ellen ten Damme.
Anne & Lisa - 1 juni 2019
Voor liefhebbers van: Eva Crutzen, De Franssche Eijkel, Matroesjka, Maartje & Kine, Finalistentournee AKF, Rundfunk, Wim Helsen, Stefano Keizers. 
Voor liefhebbers van absurdistisch cabaret.

 

Kalender

December 2018
ma di wo do vr za zo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Genres

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.