Contact

Schouwburg en Congrescentrum Het Park
Westerdijk 4
1621 LE Hoorn
Telefoon: 0229-291010
E-mail: servicebalie@parkhoorn.nl 

Servicebalie: 0900-4387275, € 1 per gesprek

Onze servicebalie is van maandag t/m vrijdag geopend van 12.00-17.00 uur. Op avonden dat er voorstellingen plaatsvinden, kunt u tot 19.00 uur voor reguliere zaken bij de servicebalie terecht. Na 19.00 uur is de servicebalie nog tot 20.30 uur geopend voor het afhalen van kaarten voor de voorstelling van die avond.

In het weekend en op feestdagen is de servicebalie geopend vanaf één uur voor aanvang van de voorstelling. U kunt dan alleen bij de servicebalie terecht voor het afhalen van kaarten voor de betreffende voorstelling.

Social Media:

Volg ons op Twitter: www.twitter.com/hetpark
Vind ons op Facebook: www.facebook.com/hetpark
Bekijk onze playlist op: Youtube
Vind ons op Instagram: #hetparkhoorn
Vind ons op Snapchat: #hetparkhoorn 

 

Schouwburg en Congrescentrum Het Park
BTW nr. NL8187.141.77.B01
KvK nr. 37137287

Contactpersonen:

Directie
Roel Vente, directeur
Eva Nooij, directie secretariaat 
Telefoon: 0229-291010
E-mail: eva@parkhoorn.nl

Personeelszaken
Dorine van der Breul
Telefoon: 0229-291013
E-mail: dorine@parkhoorn.nl

 

Financiële administratie
Lisette van Drooge
Telefoon: 0229-291014
E-mail: lisette@parkhoorn.nl

Miranda Stam
Telefoon: 0229-291015
E-mail: miranda@parkhoorn.nl

Technische afdeling
Cees van Diepen / Nick Blei
Telefoon: 0229-291060
E-mail: techniek@parkhoorn.nl

Publieksservice
Marjan Tromp
Telefoon: 0229-291050
E-mail: marjan@parkhoorn.nl

Commerciële zaken

Bjorn Uyens
Telefoon: 0229-291004
E-mail: bjorn@parkhoorn.nl

Cynthia Dekker
Telefoon: 0229-291005
E-mail: cynthia@parkhoorn.nl

Marjolein Mol
Telefoon: 0229-291003
E-mail: marjolein@parkhoorn.nl

Programmering
Hillechien Steenbruggen
Telefoon: 0229-291006
E-mail: hillechien@parkhoorn.nl

Facilitaire zaken
Ronald Couzijn
Telefoon: 0229-291063
E-mail: ronald@parkhoorn.nl

Marcello Ghizzi
Telefoon: 0229-291020
E-mail: marcello@parkhoorn.nl

Kalender

Maart 2017
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.