Wij stellen u voor aan onze collega's

Contactpersonen:
Directie

Foto-Tekening_ROEL2.jpg
Roel Vente, directeur


Foto-Tekening_EVA2_v2.jpg
Eva Nooij, directie secretariaat 
Telefoon: 0229-291010
E-mail: eva@hetpark.nl

Programmering

Hillechien.jpg
Hillechien Steenbruggen
Telefoon: 0229-291006
E-mail: hillechien@hetpark.nl

Personeelszaken
Foto-Tekening_DORINE_v2.jpg
Dorine van den Breul
Telefoon: 0229-291013
E-mail: dorine@hetpark.nl

Financiële administratie

Lisette.jpg
Lisette van Drooge
Via servicebalie (receptielijn: 0229-291010)

Foto-Tekening_MIRANDA-.jpg
Miranda Stam
Via servicebalie (receptielijn: 0229-291010)


Technische afdeling
Foto Tekening_NICK.jpg
Nick Blei
Telefoon: 0229-291060
E-mail: techniek@hetpark.nl

Publieksservice/Horeca

Foto-Tekening_DIONNE_v2.jpg
Dionne Mondsma
Telefoon: 0229-291050
E-mail: horeca@hetpark.nl

Commerciële zaken

Cynthia.jpg
Cynthia Dekker
Telefoon: 0229-291005
E-mail: cynthia@hetpark.nl

Wiep2.jpg
Wiep Jonk
Telefoon: 0229-291003
E-mail: wiep@hetpark.nl

Foto-Tekening_INGE-v2.jpg
Inge Gorres-Smit
Telefoon: 0229-291003
E-mail: inge@hetpark.nl 

Facilitaire zaken

Foto Tekening_RONALD.jpg
Ronald Couzijn
Telefoon: 0229-291063
E-mail: ronald@hetpark.nl

Foto Tekening_MARCELLO.jpg
Marcello Ghizzi
Telefoon: 0229-291020
E-mail: marcello@hetpark.nl

Receptie

Foto Tekening_PETRA (002).jpg
Petra Lommers
Telefoon: 0229-291010
E-mail: servicebalie@hetpark.nl 

Heeft u klachten of wilt u ons tips doorgeven, dan kunt u een e-mail sturen naar klachten@hetpark.nl